• Ferramen
  • Ferramen
  • Ferramen
  • Ferramen



Ferramen Kankaanpää

Vaihde
010 567 4570

Jukka Rannikko
010 567 4573

Mika Ojanen
010 567 4572

Pasi Jämiäluoma
010 567 4571

Vesa Salomäki
010 567 4577

Juha Haapasilta
010 567 4588

Rengaskorjaamo
010 567 4578

Sähköpostit

jukka.rannikko@ferramen.fi
mika.ojanen@ferramen.fi
vesa.salomaki@ferramen.fi
juha.haapasilta@ferramen.fi
pasi.jamialuoma@ferramen.fi
kankaanpaa@ferramen.fi

Ferramen Noormarkku

Huolto
010 567 4575

Varaosat / Tauno Pohjolainen
010 567 4576

Sähköpostit

noormarkku@ferramen.fi
tauno.pohjolainen@ferramen.fi

Ferramen Pori

Huolto
010 567 4580

Henkilö- ja pakettiautot
(huolto, korjaus, varaosat sekä renkaat)
010 567 4582

Kuorma-autot
(huolto, korjaus ja varaosat)
010 567 4583

Sähköpostit

pori@ferramen.fi
kari.kangas@ferramen.fi
janne.peltomaki@ferramen.fi

Ferramen Airport

Huolto
010 567 4579

Sähköpostit

airport@ferramen.fi
jonne.siitonen@ferramen.fi


8,35 snt/puh + 6,00 snt/min (alv 24%)
8,35 snt/puh + 17,17 snt/min (alv 24%)












Ferramen Kankaanpää


Asemakatu 6
38700 Kankaanpää
kankaanpaa@ferramen.fi
ma-pe 8.00 - 18.00
varaosat la 9.00 - 14.00
su suljettu


Ferramen Noormarkku


Rauhalammintie 2
29600 Noormarkku
noormarkku@ferramen.fi
ma-pe 9.00 - 17.00
la-su suljettu



Ferramen Pori


Puinnintie 12
28360 Pori
pori@ferramen.fi
ma-pe 8.00 - 16.00
la-su (sopimuksen mukaan)



Ferramen Airport


Högberginhaara 3 C
04360 Tuusula
airport@ferramen.fi
ma-pe 8.00 - 17.00
la-su suljettu